Arkivskåp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKIVSKÅP, 1930/40-tal, troligen Mjölby Intarsia, låsbar klaff med intarsiadekor, invändig hyllinredning, underdel med hylla, på hjultrissor, höjd ca 72, 35x55 cm
Visst slitage, hjultrissor med skadat gummi
399811
2016-08-18