Stop med lock

Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

STOP med LOCK, 2 st., snarlika, fajans, mellaneuropa, 1700-tal, varav ett märkt 1706, lock och hänkel helt i tenn, tennmontering i botten, dekor i starkeldsfärger av tjur resp. häst, höjd 28-29 cm

Enstaka sprickor, bucklor, bristningar

399820

2016-08-18