Fat i tenn
2016-08-18
399823
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 4 st., tenn, 1800-talets första hälft, det största stämplat 1830, diameter 22-35,5 cm
Bucklor, slitage