Omega Seamaster 30

Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30
Omega Seamaster 30

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 1960-tal, stål, plexiglas, manuell, diameter 35 mm, ej armband i original

Ej funktionstestad, bruksslitage

399840

2016-08-23