Blombord
2016-08-18
399851
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, 1 par, 1900-talets sista kvartal, betsat trä, höjd ca 70, 97x32 cm
Slitage, insatser med korrosion