Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, i ek, stoppad rygg med knappar, sitthöjd ca 37, höjd 95 cm
Bruksslitage
399855
2016-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här