Bestick silver modell Engelsk snäck
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BESTICK, 16 dlr., silver, modell "Engelsk snäck", 1800-tal, varierande tillverkare, Stockholm samt Gävle, bestående av: 4 matskedar, 5 matgafflar, 6 bordsskedar, 1 soppslev, längd ca 18-36 cm, vikt ca 1000 g
Kuntoraportti
Stötskador,
399905
Päivämäärä:
2016-08-19