Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd ca 246, 126x50 cm, nyckel finns

Renoverat och kompletterat, enstaka fanérskador

399924

2016-08-18