Stig Lindberg färglitografi

Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi
Stig Lindberg färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982): "Törnrosa", signerad i trycket Stig L, färglitografi, bladmått ca 30x21,5 cm

399925

2016-08-18