Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (f 1952): Bofinkar, signerad Lars Jonsson, 32/215, färglitografi, ca 43.5 x 32 cm

399940

2016-08-18