Hans Wilhelmsson oljemålning
Vollendet
2016-08-28
399942
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
HANS WILHELMSSON (f 1942): Gata, signerad, olja på duk, ca 45x52 cm