Claes Hakenäs oljemålning

Claes Hakenäs oljemålning
Claes Hakenäs oljemålning
Claes Hakenäs oljemålning
Claes Hakenäs oljemålning
Claes Hakenäs oljemålning
Claes Hakenäs oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLAES HAKENÄS (f 1948): Komposition, monogramsignerad CH, olja på pannå, ca 42x35 cm

399946

2016-08-28