Berthold Adolfsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): Kvinna med ljus, signerad, olja på pannå, ca 60x65 cm

399961

2016-08-29