Margrethebägare silver Danmark

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGRETHEBÄGARE, sterlingsilver, Danmark, A. Michelsen, Köpenhamn, 1951, invändigt förgylld, ciselerad dekor, med importstämplar, höjd ca 11,5 cm, vikt ca 356 g

399963

2016-08-19