Kanna silver Tyskland

Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland
Kanna silver Tyskland

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

KANNA, silver, Tyskland, 1900-tal, hänkel i trä, stämplar i botten, höjd ca 18 cm

Graverad undersida

399972

2016-08-19