Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade med bronserad skuren dekor, längd ca 205 cm
Slitage, färgbortfall
399977
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här