Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, marmor samt flammbjörk, bordsskiva i pietra dura, 1900-tal, inskription med medusahuvud "Tan na Nompi", höjd ca 61, 81x56 cm
Slitage, repor
399978
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här