Kabinett/barskåp mahogny

Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny
Kabinett/barskåp mahogny

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KABINETT / BARSKÅP, betsad mahogny, rokokostil, njurformat, löstagbar bricka, beslag i mässing, fassetslipat glas, höjd ca 76, 74x37 cm

Slitage, skador

399980

2016-08-19