Mateus

Mateus
Mateus
Mateus
Mateus
Mateus
Mateus
Mateus
Mateus

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 24 dlr., porslin, Mateus, 2000-tal, glaserade i rosa, bestående av 8 mattallrikar, 8 förrättstallrikar, 8 skålar, diameter 19-32 cm

Bruksslitage

399985

2016-08-19