Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOLINDERS, kamin, nr 96, gjutjärn, 1900-talets början, höjd 77 cm
Slitage, eldluckan med senare galler
399987
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här