Lars Lerin

Lars Lerin
Lars Lerin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS LERIN (född 1954): Vinterbild med jägare och hund, signerad och daterad L Lerin -77, 93/500, träsnitt, bladmått ca 43x47 cm, oramad

Oramad

399988

2016-08-19