Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROCK, Kina, omkring 1900, rött siden med ymniga broderier i metall- och silke föreställande fiskar i vågor samt kejasardrakar jagande den brinnande pärlan
Slitage, skador
399994
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här