Rock Kina

Rock Kina
Rock Kina
Rock Kina
Rock Kina
Rock Kina
Rock Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROCK, Kina, omkring 1900, rött siden med ymniga broderier i metall- och silke föreställande fiskar i vågor samt kejasardrakar jagande den brinnande pärlan

Slitage, skador

399994

2016-08-19