Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMÉGEVÄR, England, slaglås, 17/1800-tal, märkt Tower längd ca 135 cm
Slitage, mindre skador
400000
2016-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här