Armégevär England
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ARMÉGEVÄR, England, slaglås, 17/1800-tal, märkt Tower längd ca 135 cm
Kuntoraportti
Slitage, mindre skador
400000
Päivämäärä:
2016-08-29