Meissen figurin

Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin
Meissen figurin

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, Sabinskornas bortrövande, Märkt med Meissens märke, höjd ca 25,5 cm

Skador, avslag, nagg

400006

2016-08-19