Porträtt

Porträtt
Porträtt
Porträtt
Porträtt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, holländsk skola, porträtt av äldre man med barett, olja på duk, ramad, ca 71 x 55 cm

Mindre hål i duken, förgbortfall, krackelyr samt retuscher.

400007

2016-08-19