Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, holländsk skola, porträtt av äldre man med barett, olja på duk, ramad, ca 71 x 55 cm
Mindre hål i duken, förgbortfall, krackelyr samt retuscher.
400007
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här