Äldre grafik
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÄLDRE GRAFIK (11 st), 1700-tal Brustolon efter Canaletto, Dogens kröning, Handkolorerade etsningar bl a Johan Sebastian Müller (1715-1785) motiv från London, Jean Audrun (1667-1756) efter Charles le Brun, etsning och kopparstick ur Alexandersviten, bildytornas mått mellan ca 53x37 och 23x38 cm.
Mindre veck, nagg och fläckar.
400032
2016-08-19