Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÄLDRE GRAFIK (11 st), 1700-tal Brustolon efter Canaletto, Dogens kröning, Handkolorerade etsningar bl a Johan Sebastian Müller (1715-1785) motiv från London, Jean Audrun (1667-1756) efter Charles le Brun, etsning och kopparstick ur Alexandersviten, bildytornas mått mellan ca 53x37 och 23x38 cm.

Mindre veck, nagg och fläckar.

400032

2016-08-19