Trågsoffa rokokostil

Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil
Trågsoffa rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, längd ca 195, sitthöjd 45 cm

Renoverad och kompletterad, smärre dekorskador

400052

2016-08-21