Orrefors bordslampa

Orrefors bordslampa
Orrefors bordslampa
Orrefors bordslampa
Orrefors bordslampa
Orrefors bordslampa
Orrefors bordslampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORREFORS, bordslampa, 1900-tal, stomme i glas samt mässing, märkt undertill Orrefors RD 1984, höjd med skärm ca 64, enbart stommen med lampfattning 41 cm

Slitage

400053

2016-08-19