Herrbetjänt
2016-08-19
400062
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, trä, Italien, 1970/80-tal, ca 103x46 cm.
Smärre slitage.