Bruno Karlsson stockholmsmotiv
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRUNO KARLSSON (född 1927): "Fjällgatan Vår", Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -98, olja på duk, 64x80 cm
Kuntoraportti
400063
Päivämäärä:
2016-08-19