Bruno Karlsson stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Fjällgatan Vår", Stockholm, signerad och daterad Bruno Karlsson -98, olja på duk, 64x80 cm

Kuntoraportti

400063

Päivämäärä:

2016-08-19