Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, trä och mässing, tre böjbara lampor med skärmar, 1950-tal, höjd ca 145 cm.

Zustandsbeschreibung

Resningar i träet, bruks och åldersrelaterat slitage.

400065

2016-08-19