Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, trä och mässing, tre böjbara lampor med skärmar, 1950-tal, höjd ca 145 cm.
Zustandsbeschreibung
Resningar i träet, bruks och åldersrelaterat slitage.
400065
2016-08-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner