Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
TORE ELDH, 1 par ljusstakar, silver, stämpelsignerade T Eldh, CESON, Göteborg 1988, höjd ca 8 cm
Smäre repor
400087
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här