Tore Eldh ljustakar

Tore Eldh ljustakar
Tore Eldh ljustakar
Tore Eldh ljustakar
Tore Eldh ljustakar
Tore Eldh ljustakar
Tore Eldh ljustakar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

TORE ELDH, 1 par ljusstakar, silver, stämpelsignerade T Eldh, CESON, Göteborg 1988, höjd ca 8 cm

Smäre repor

400087

2016-08-19