Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, 1700-tal, helstock i björk med kolvlåda, längd 120 cm
Skador: Omarbetat, senare kolvlåda, framstocken avkortad

400089

2016-08-31