Kopparkärl 1800-tal

Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal
Kopparkärl 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÄRL, koppar, 1800-tal, vridna hänklar med ringar, invändigt förtennad, höjd ca 29 cm

Historik: Enligt uppgift från Hälsingland.

Bucklor

400091

2016-08-19