"Slussen" C-print

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Gotham City", New York 2015, signerad à tergo numrerad 2/10, fotografi, C-print, ca 87x87 cm

400095

2016-08-19