Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVAMPDOSA, SNUSDOSA, BÄGARE, 3 dlr., silver, Sverige, 1800-tal, stämplade 1848, 1825, 1809, höjd ca 3-9 cm, snusdosans längd 8 cm, vikt ca 203 g
Stötskador
400096
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här