Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matbord, vitlackerat, brännmärkt "Bodafors design Carl Malmsten Made in Sweden 1963", 2 iläggsskivor medföljer, höjd 74, total längd 225 cm
Ytskador, lagningar
400102
2016-08-19