Fasadur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter ca 65, höjd 97, djup 104 cm

Slitage/färgbortfall, korrosion

400105

2016-08-19