Peter Freudenthal färgserigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad P Freudenthal 1969, 129/250, färgserigrafi, bladmått ca 42x48 cm

Gulnader

400130

2016-08-19