Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad P Freudenthal 1969, 129/250, färgserigrafi, bladmått ca 42x48 cm
Gulnader
400130
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här