Mats Bäcker C-print

Mats Bäcker C-print
Mats Bäcker C-print
Mats Bäcker C-print
Mats Bäcker C-print
Mats Bäcker C-print
Mats Bäcker C-print

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MATS BÄCKER (född 1958): "FREDRIK WRETMAN", 2007, signerad och daterad Mats Bäcker 07/09, numrerad 1/3 a tergo, C-print, bildyta ca 113x108 cm

400134

2016-08-19