Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDERS WOLLIN (f 1973): "Spider woman", signerad samt daterad Wollin -06, akryl på pannå, ca 41x33 cm
400147
2016-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här