Skrivbord Danmark 1960-tal
2016-10-21
400153
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, Danmark 1960-tal, massiv jakaranda, två lådor i fronten, nyckel medföljer, höjd 74, 200 x 100 cm
Ytligt slitage