Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
TAKAMPEL, alabaster och patinerad mässing, 1900-talets första hälft, för tre ljuspunkter, höjd ca 50, Ø 45 cm
Bruksslitage
400161
2016-08-19