Takampel alabaster

Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster
Takampel alabaster

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

TAKAMPEL, alabaster och patinerad mässing, 1900-talets första hälft, för tre ljuspunkter, höjd ca 50, Ø 45 cm

Bruksslitage

400161

2016-08-19