Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HALLMÖBEL, teak samt svartlackerat trä, 1950-tal, överliggande glasskiva samt två lådor, höjd ca 59, 56x24 cm
Visst slitage
400172
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här