Hallmöbel 1950-tal

Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal
Hallmöbel 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLMÖBEL, teak samt svartlackerat trä, 1950-tal, överliggande glasskiva samt två lådor, höjd ca 59, 56x24 cm

Visst slitage

400172

2016-08-19