Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
SALONGSMÖBEL, 4 dlr., tidigt 1900-tal, empirestil, mahogny, mässingsbeslag, bordets mått ca höjd 74, 107x66, stolarnas sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, skador
400174
2016-08-19