Salongsmöbel

Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel
Salongsmöbel

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 4 dlr., tidigt 1900-tal, empirestil, mahogny, mässingsbeslag, bordets mått ca höjd 74, 107x66, stolarnas sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, skador

400174

2016-08-19