Soffbord jugend

Soffbord jugend
Soffbord jugend
Soffbord jugend
Soffbord jugend
Soffbord jugend
Soffbord jugend

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1920/30-tal, i lackad björk, fotkryss, höjd ca 55, 73x53 cm

Visst åldersrelaterat slitage

400177

2016-08-19