Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1920/30-tal, i lackad björk, fotkryss, höjd ca 55, 73x53 cm
Visst åldersrelaterat slitage
400177
2016-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här