Oljemålning porträtt av Margareta Dorothea Fursen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av Margareta Dorotea Augustine Fursen (f. Bauer, 1775-1845), olja på pannå, ca 22,5x20 cm

400180

2016-08-19