Alfred Collin Kustlandskap
2016-08-20
400197
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALFRED COLLIN (1880-1944): Kustmotiv, signerad och daterad A. Collin 1920, olja på duk, ca 71x120 cm